Far Cry 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Far Cry 6 çıkış tarihi belli oldu . Ayırca Far Cry 6 oynanış fragmanı yayınladı. Oyunun yayınlanan fragmananında birçok geliştirmeler, yeni silahlar ve ekipmanlar tanıtılıyor. Fragmanda ayrıca oyuna yeni eklenen karakterde tanıtılıyor.

Oyun birçok karakter eklenmiş ve başkarakter olarak oyunu kadın veya erkek seçebiliyorsunuz. Ayrıca karakterleri özellştirme seçeneği sayesinde karakterlerinize farklı ekipmanlar ekleyebiliyorsunuz. Bu ekipmanlar ayrıca karakterlerin güç durumunada etkiliyor.

Far Cry 6 Konusu

far-cry-6-cikis-tarihi-belli-oldu
Resim 1

Zaman durduğu tropik bir cennet olan Yara’ya hoş geldiniz. Yara’nın diktatörü Anton Castillo ve oğlu Diego ulusunu her ne şekilde olursa olsun eski ihtişamına geri döndürmeye kararlıdır. Bunu yapabilmek için acımasız baskılar yapması bir devrimi ateşledi.

ÖZGÜRLÜK İÇİN MÜCADELE
Yara’nın yerlisi Dani Rojas olarak oynayın ve ulusu kurtarmak için gerilla savaşçısı olun.

YARA TORN APART

Ormanlarda, plajlarda ve başkent Yara’nın başkenti Esperanza’da bugüne kadarki en büyük Far Cry oyun alanında Anton’un askerlerine karşı savaşın. Oyun Far Cry serisinin en büyük haritasını içermekte.

GERİLLA YANGIN GÜCÜ
Zalim rejimi yerle bir edecek yeni Fangs for Hire olan derme çatma el yapımı silahları, araçları ve vahşi bir hayvan olan Amigos’ları kullanın. Oyunda çok çeşitli silahlar ve ekipmanlar bulunmakta.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi

Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry 6, 7 Ekim 2021’de Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation4, PlayStation5, Stadia, Epic Games ve Ubisoft Connect’te mevcut olacak.

Far Cry 6 Türkiye Fiyatları
Resim 2

Sürümlerine ve platformlara göre fiyatları;

Epic Games Store (bilgisayar için) Fiyatları:
Far Cry 6 Standard Edition - 269 TL
Far Cry 6 Gold Edition - 449 TL
Far Cry 6 Ultimate Edition - 495 TL
Xbox Store (Xbox Series X | S ve Xbox One) Fiyatları:
Far Cry 6 Standard Edition - 600 TL
Far Cry 6 Gold Edition - 800 TL
Far Cry 6 Ultimate Edition - 950 TL
PlayStation Store (PlayStation 5 ve PlayStation 4) Fiyatları:
Far Cry 6 Standard Edition - 569 TL
Far Cry 6 Gold Edition - 809 TL
Far Cry 6 Ultimate Edition - 959 TLFar Cry 6’yı ön sipariş veren oyuncular “Libertad Paketi”ne erişebilecekler. İçeriğinde Chorizo için “Libertad Kıyafeti” ve gelişmiş bir disk atar silah olan “Discos Locos” bulunuyor. Far Cry 6’yı Xbox One veya PlayStation 4 için satın alan oyuncular, Xbox Series X | S ve PlayStation 5’te ellerindeki sürümü ilave bir ücret ödemeden yeni nesle yükseltebilecek.

Oyunun sistem geresinimleri henüz resmi olarak yayınlanmadı. Ubisoft tarafından sistem gereksinimleri kesin olarak açıklandığında burada yayınlayacağız.


Far Cry 6 oynanış fragmanı:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*