En İyi Ücretsiz Müzik Yapma Programları

En İyi Ücretsiz Müzik Yapma Programları

En İyi Ücretsiz Müzik Yapma Programları 2021

 1. Garageband
 2. AmpliTube Custom Shop
 3. Waveform Free
 4. Cakewalk
 5. SyndtSphere
 6. SoundBridge
 7. Linux Multimedia Studio
 8. Audacity
 9. TDR Nova
 10. Surge

En iyi ücretsiz müzik yapma programları ile herhangi bir mali harcama yapmadan yada ufak bir miktar harcama yaparak bilgisayarınızda harika müzikler yapabilirsiniz.

1. Garageband

en-iyi-ucretsiz-muzik-yapma-programlari

GarageBand, Apple tarafından üretilip geliştirilmektedir. Drummer ile parçanıza gerçekçi, kusursuz üretilmiş ve icra edilen davul ritimleri ekleyebilirsiniz. Akıllı Kontroller ile Ses Kitaplığındaki herhangi bir enstrümanın sesini kolayca şekillendirebilirsiniz. Bass Amp Designer ile alt ucu kranklayın veya Amp Designer ve Pedalboard ile elektro gitar amfilerini, kabinleri ve pedalları karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Logic Remote uygulamasını kullanarak GarageBand’i kontrol edebilirsiniz ve hatta iPad’inizde kablosuz olarak oynatabilirsiniz. Ayrıca GarageBand projelerinizi birden çok Mac cihazınız var ise iCloud ile eşleştirebilirsiniz.

GarageBand uygulamasının son güncellemesi ile yeni bir arayüz ve Davulcu, ses sitaplığı, akıllı kontroller, amfiler ve stompbox’lar, karıştırma, paylaşma, icloud ile diğer Mac cihazlarına yükleme,
Logic Remote ile çalışma gibi özellikler eklenmiş ve geliştirilmiştir.

255 parçaya kadar şarkı oluşturma ile sınırlı olsa bile çok kullanışlı bir müzik yapma programıdır. Ayrıca sadece MAC işletim sistemleri ile çalışmaktadır.

>> GarageBand indirmek için tıklayın. <<

2. AmpliTube Custom Shop

en-iyi-ucretsiz-muzik-yapma-programlari

AmpliTube Custom Shop, sanal donanım kitaplığınızı genişletmek için devrim niteliğinde yeni bir yol sunar: Sadece istediğiniz veya ihtiyacınız olan teçhizatın kilidini açabilmeniz için demo yapmak ve alakart satın almak için mevcut 400’den fazla dişli modeli sunar.

Başlamak için 39 ikonik, “sahip olunması gereken” pedal, amfi, kabin, mikrofon ve rack FX’e sahip olacaksınız. Bağımsız olarak veya en sevdiğiniz kayıt yazılımında bir eklenti olarak kullanmak sonsuza kadar ücretsizdir.

>> AmpliTube Custom Shop indirmek için tıklayın <<

3. Waveform Free
en-iyi-ucretsiz-muzik-yapma-programlari

Waveform Free, tamamen ücretsiz bir müzik yapma programıdır. Programda her bölüm ölçeklenebilir, böylece iş akışınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz ve alt panel, ekranın başka bir yerinde seçtiğiniz parametreleri görüntülemek için değişir.

Waveform Free ayrıca donanım yeteneklerinize bağlı olarak sınırsız sayıda ses ve MIDI parçası içerir ve VST ve Audio Units dahil olmak üzere birden fazla eklenti formatını barındırabilir.

Yazılımı indirmeden önce, bir hesap oluşturmak için bir e-posta adresi ve parola girmeniz istenecektir. Yazılımı yükledikten sonra ilk kez çalıştırdığınızda, demo modunda çalıştığına dair bir bildirim göreceksiniz, ancak endişelenmeyin – ‘Kilidi Aç…’ seçeneğini tıklayın ve daha önce belirlediğiniz e-posta adresi ve şifreyi girdiğinizde tüm özellikleri kullanıma açılacaktır.

Ayrıca programın web sitesinde bir çok eğitim kılavuzu bulunmaktadır.

>> Waveform Free indirmek için tıklayın <<

4. Cakewalk
en-iyi-ucretsiz-muzik-yapma-programlari

Cakewalk, tamamen ücretsiz ve içerisinde yaratıcı şarkı yazma araçları ve enstrümanları, gelişmiş miksaj ve mastering araçları, kendi kayıtlarınız için sınırsız MIDI ve ses parçaları ve eksiksiz bir düzenleme araçları paketi içeren tam bir müzik üretim programıdır . Çalışmalarınızı bitirdikten sonra, doğrudan SoundCloud, Youtube, Facebook ve diğer birçok sitede yayınlayabilirsiniz.

Cakewalk programı şuan için sadece Windows 10’da kullanılmaktadır. Diğer işletim sistemleri için sürümü yoktur.

>> Cakewalk indirmek için tıklayın <<

5. SyndtSphere

SyndtSphere, temelde polifonik sentezleyicisi Syndt’in küre versiyonudur. Minimalist bir yaklaşımla, ön ayarlar arasında benzersiz bir “gezinme” deneyimi sunmaktadır. Tüm parametreler, farklı ön ayarların yakınlığına göre biçimlendirilebilir. 70’den fazla profesyonelce oluşturulmuş durumdan oluşan bir küreyi döndürerek, herkes belirli parametrelerle uğraşmak zorunda kalmadan mükemmel sesi çevirebilir. Küreye ek olarak, bir ping-pong gecikmesi ve birkaç genel ayar daha mevcuttur.

Mac OS ve Windows sürümleri ücretsizdir. iPad ve iPhone sürümleri ücretlidir.

>> SyndtSphere indirmek için tıklayın <<

6. SoundBridge

SoundBridge, basit bir arayüze sahiptir. Program içerinde müzisyenler için tüm temel izleme, sıralama, düzenleme ve miksaj özelliklerine kolay erişim sağlayan bir DAW bulunmaktadır. Ayrıca profesyonel endüstri standartlarını karşılamakta ve eksiksiz üçüncü taraf VST ve düşük gecikmeli / yüksek kaliteli ses sürücüsü desteği bulunmaktadır.

Microsoft Surface gibi cihazları desteklemek için orijinal el hareketleri ekleyerek çoklu dokunmatik ekranlar için uygun hale getirilmiştir.

Mac veya PC için SoundBridge’i 32 ve 64 bit formatlarında ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

>> SoundBridge indirmek için tıklayın <<

7. Linux Multimedia Studio

Açık kaynak kodlu her işletim sisteminde çalışan ücretsiz bir müzik yapma programıdır.

Linux Multimedia Studio ile istediğiniz melodileri ve ritimleri oluşturabilir, synthler kullanabilir, miks yapabilir, sample kullanabilirsiniz. İster bilgisayarınızın klavyesiyle, isterseniz de MIDI klavyenizle çalabilirsiniz. Bolca enstrüman, efekt, sample, eklenti ve hazır ayar, hepsi içinde gelir. Daha fazlası için, dilerseniz kendi VST’lerinizi ve SoundFont dosyalarınızı kullanabilirsiniz.

>> Linux Multimedia Studio indirmek için tıklayın <<

8. Audacity

Açık kaynak kodlu her işletim sisteminde çalışan ücretsiz bir müzik yapma programıdır.

Özellikleri;

 • Canlı ses kaydedin.
 • Herhangi bir Windows Vista veya sonraki bir makinede bilgisayardan oynatma kaydı yapın.
 • Kasetleri ve kayıtları dijital kayıtlara veya CD’lere dönüştürün.
 • WAV, AIFF, FLAC, MP2, MP3, Ogg Vorbis ses dosyalarını düzenleyin.
 • AC3, M4A / M4R (AAC), WMA, Opus ve isteğe bağlı kitaplıklar kullanılarak diğer biçimleri destekler.
 • Kes, kopyala, ekleme veya karıştırmak birlikte sesler içermektedir.
 • Bir kaydın hızını , perdesini veya temposunu değiştirmeyi içeren çok sayıda efekt içermektedir.
 • Nyquist ile kendi eklenti efektlerinizi yazabilirsiniz.

Bunlar gibi birçok özelliği bulunmaktadır.

>> Audacity indirmek için tıklayın <<

9. TDR Nova

TDR Nova, paralel dinamik bir ekolayzırdır. Bir parametrik ekolayzırın tanıdık düzeninde görünen her bir bant, işlemcinin etkileyici geniş bir uygulama yelpazesini kapsamasına izin veren tam özellikli bir dinamik bölümü içerir.

Klasik bir “düğme” arayüzüyle eşleştirilmiş kullanıcı dostu bir WYSIWYG sürükle ve bırak ekranı, NOVA’nın güçlü işleme yeteneklerini sağlayan çeşitli parametrelere hızlı ve sorunsuz erişim sağlar. Dört dinamik EQ bandı ve ek yüksek geçiren ve alçak geçiren filtre bölümleri ile NOVA, en egzotik talebi karşılayabilir. Sezgisel eşit ses yüksekliği işlevleri, ses yüksekliği farklılıklarından rahatsız olmadan en uygun ayarı bulmaya yardımcı olur.

TDR Nova Mac OS ve Windows işletim sistemleri ile çalışabilen ücretsiz bir müzik programıdır.

>> TDR Nova indirmek için tıklayın <<

10. Surge

Surge , en iyi ücretsiz sentezleyici eklentisidir . Windows, macOS ve Linux’ta herhangi bir uyumlu dijital ses iş istasyonunda VST, AU veya LV2 eklentisi olarak çalışabilir. Ses başına üç osilatöre ve sekiz osilatör algoritmasına (Klasik, Sinüs, Dalgalanabilir, Pencere, FM2, FM3, S / H Gürültü ve Ses girişi) sahip çıkarımlı bir hibrit sentezleyicidir.

>> Surge indirmek için tıklayın <<

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*